Czy powinienem używać brązującego kamienia na wiosnę?

 

Jeśli chcesz obnosić się z bronzerem, oto kilka wskazówek, jak uzyskać efekt letniego blasku. Po pierwsze, unikaj aplikacji smug i niejednolitych. Rezultat będzie smugi, błotnisty lub żaden. Nie nakładaj też zbyt dużo, bo uzyskasz matowe wykończenie. Jeśli martwisz się o zabłocony wygląd, rozważ zamiast tego pudrowy bronzer.

Wybierając kamień brązujący ziemia egipska, należy wziąć pod uwagę porę roku. Jeśli chcesz uzyskać naturalnie wyglądającą opaleniznę na wiosnę, trzymaj się odcienia jaśniejszego niż odcień Twojej skóry. Dzięki temu Twoja twarz nabierze równomiernego, młodzieńczego blasku. Jeśli jednak masz skłonność do wyprysków i poparzeń słonecznych, wypróbuj ciemniejszy odcień. Jeśli naprawdę martwisz się, że będziesz wyglądać blado, spróbuj zamiast tego koloru głębokiego brązu lub ciemnej miedzi.

Aby uzyskać naturalny wygląd, wybierz bronzer z naturalnie wyglądającym wykończeniem. Ciemne wykończenie będzie wyglądało na zbyt ziemiste, w przeciwieństwie do żywych wiosennych kolorów. Jeśli masz wyjątkowo bladą skórę, wybierz odcień jaśniejszy niż odcień Twojej skóry. Jeśli jesteś początkującym, wybierz odcień brzoskwiniowy lub koralowy. O ile twoja skóra nie jest bardzo ciemna, najlepszym rozwiązaniem jest ciepły kolor.

Invisible Bronze – To najpopularniejszy bronzer na wiosnę. W kompakcie wygląda błyszcząco, ale na skórze będzie błyszczeć. Nadaje skórze delikatny blask i jest bardziej odpowiedni dla osób o bardzo bladej skórze. Najlepiej użyć trochę więcej niż to konieczne. W przypadku wyjątkowo bladej skóry wystarczy niewidoczny bronzer. Niewidzialny brąz jest świetny dla początkujących.

Niewidzialny brąz – Ten produkt to bardzo popularny pudrowy bronzer. Ma perłowe wykończenie i połyskuje po nałożeniu. Ten produkt wymaga stopniowego nawarstwiania, dlatego najlepiej nadaje się dla osób o bardzo bladej skórze. Jego półprzezroczysta formuła ułatwia pracę i mieszanie gołą ręką. Niewidzialny bronzer to również dobra opcja dla początkujących brązujących Academie. Jeśli masz suchą lub wrażliwą skórę, użyj bardziej neutralnego odcienia.

Invisible Bronze – Invisible bronzer wygląda błyszcząco w kompakcie, ale w rzeczywistości jest lśniący na skórze. Perłowe wykończenie sprawia, że wygląda bardziej naturalnie. Jest również łatwy do zbudowania. Jeśli masz bardzo bladą skórę, wybierz jasnoróżowy, pomarańczowy lub brzoskwiniowy odcień szminki. Istnieje wiele opcji do wyboru, a większość kobiet znajdzie idealne dopasowanie do swojej skóry.

Invisible Bronze – Ten produkt wygląda błyszcząco w kompakcie, ale wygląda bardziej naturalnie na skórze. Jest idealny dla kobiet o jasnej karnacji i tych, które nie boją się eksperymentować z kolorem. Niewielka ilość nada Ci subtelnego blasku, natomiast duża jego będzie bardziej widocznym, subtelnym bronzerem. Jeśli jesteś początkujący, dobrze sprawdzi się Invisible bronzer.

Invisible Bronze Elancyl – Ten produkt wygląda błyszcząco w kompakcie i wygląda błyszcząco na skórze. Jest idealny dla osób o bladej skórze, ponieważ daje delikatny blask, nie wyglądając nienaturalnie. Wiosną produkt brązujący w jasnym kolorze jest mniej zauważalny niż ciemniejszy odcień. Niewidoczny bronzer może być świetnym wyborem dla osób o wyjątkowo bladej skórze.

Related Post